Garanti ve İade Şartları

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır

 

Ø Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir.

Ø Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden itibaren ilk 7 (Yedi) gün içerisinde ürünü hiç kullanmadan arızalanmış veya kutudan arızalı çıkmış ise; Ürün tarafımıza arızasının ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir.Ürünü göndermeden önce chipsetdeposu.com'u e-mail veya telefon ile bilgilendirmeniz gerekmektedir.

 

Ø Bu tip arıza durumunda, arızalı ürünün tarafımıza faturası, tüm ek, ilave donanımlarıyla beraber ve orijinal ambalajı ile eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

 

Ø Gönderilen ürün tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, ürün ile birlikte belirttiğiniz arıza notu dikkate alınarak teste tabi tutulur.

 

Ø Ürün iadesi onaylandığında ; ürün stoklarda mevcut ise aynısı gönderilir.Stok durumu müsait olmadığı durumlarda ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayının ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ø

Bu süreç ilgili yasada da belirtildiği gibi maksimum 30 (Otuz) gün sürebilmektedir.

 

İADE ŞARTLARI

 

Ø Satın alınan ürünler;açılmadan, tahrip edilmeden,satılabilirliğibozulmadan, ürünü kullanmadan, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde (faks, e mail veya telefon ile bildirimde bulunarak) iade hakkına sahiptir. 

Ø Ürün adresimize kargo firması ile gönderilirken orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

Ø Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, kitap, cd, iç çamaşır vs. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

Ø Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Ø Kurumlar tarafından satın alınan ürünlerin iade faturaları, kişilere kesilmiş olan faturaların orijinalleri olmadan ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

Ø Alıcı herhangi bir şekilde ürünü kullanmış ise ürünün iadesini talep edemez. Alıcı ürünü orijinal kutusu içinde ve varsa birlikte gönderilen hediye ve aksesuarları ile beraber göndermek zorundadır.

 

Ø İade işlemlerinde  gönderilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.